Dzień Dziecka
W dniu 01.06.2021r. we wszystkich grupach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Jego hasłem przewodnim było „Sport to zdrowie”. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na sportowo i brały udział w zabawach integracyjnych i konkurencjach sportowych. Konkurencje sportowe i tor przeszkód zorganizowała Akademia taekwondo „IN NAE”. Przedszkolaki świetnie się bawiły, spędzając aktywnie czas na placu zabaw. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale z logo naszego przedszkola i akademii „IN NAE”. 
Dzień Dziecka W dniu 01.06.2021r. we wszystkich grupach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Jego hasłem przewodnim było „Sport to zdrowie”. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na sportowo i brały udział w zabawach integracyjnych i konkurencjach sportowych. Konkurencje sportowe i tor przeszkód zorganizowała Akademia taekwondo „IN NAE”. Przedszkolaki świetnie się bawiły, spędzając aktywnie czas na placu zabaw. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale z logo naszego przedszkola i akademii „IN NAE”.
 
Dzień Dziecka W dniu 01.06.2021r. we wszystkich grupach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Jego hasłem przewodnim było „Sport to zdrowie”. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na sportowo i brały udział w zabawach integracyjnych i konkurencjach sportowych. Konkurencje sportowe i tor przeszkód zorganizowała Akademia taekwondo „IN NAE”. Przedszkolaki świetnie się bawiły, spędzając aktywnie czas na placu zabaw. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale z logo naszego przedszkola i akademii „IN NAE”.
 
Dzień Dziecka W dniu 01.06.2021r. we wszystkich grupach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Jego hasłem przewodnim było „Sport to zdrowie”. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na sportowo i brały udział w zabawach integracyjnych i konkurencjach sportowych. Konkurencje sportowe i tor przeszkód zorganizowała Akademia taekwondo „IN NAE”. Przedszkolaki świetnie się bawiły, spędzając aktywnie czas na placu zabaw. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale z logo naszego przedszkola i akademii „IN NAE”.
 
Dzień Dziecka W dniu 01.06.2021r. we wszystkich grupach świętowaliśmy Dzień Dziecka. Jego hasłem przewodnim było „Sport to zdrowie”. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane na sportowo i brały udział w zabawach integracyjnych i konkurencjach sportowych. Konkurencje sportowe i tor przeszkód zorganizowała Akademia taekwondo „IN NAE”. Przedszkolaki świetnie się bawiły, spędzając aktywnie czas na placu zabaw. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale z logo naszego przedszkola i akademii „IN NAE”.